Вiнницькi пiдприємцi отримують приписи через неприбранi тротуари
19:03 21.12.2021
395

У зв’язку з погiршенням погодних умов iнспектори Мунiципальної варти контролюють належне утримання прилеглих територiй комерцiйних примiщень. Впродовж минулої доби правоохоронцi склали 42 приписи через неприбранi тротуари.

З погiршенням погодних умов у Вiнницькiй мiськiй територiальнiй громадi iнспектори Мунiципальної варти продовжують контролювати належне утримання прилеглих територiй комерцiйних примiщень. Зокрема, проводять роз'яснювальну роботу з адмiнiстрацiями закладiв торгiвлi, громадського харчування та офiсiв на предмет прибирання територiї, що поблизу. Слiдкують i за прибиранням дворiв закладiв освiти, - йдеться в повiдомленнi пресслужби мiськради.

За словами начальника КП «Мунiципальна варта» Вiталiя Чигура, 20 грудня працiвники Мунiципальної варти перевiрили 135 пiдприємцiв на предмет належного прибирання територiї поруч. Склали 42 приписи на власникiв комерцiйних примiщень та зробили 113 усних зауважень.

Зазначимо, неподалiк закладiв торгiвлi, громадського харчування, офiсiв, установ i органiзацiй – прибирання мають забезпечити їхнi керiвники та власники. Така норма передбачена в Правилах благоустрою мiста.

Автор: Даша Драгоманова
Читайте також