«Чотирилапі захисники»: кінологи ДСНС та їхні службові собаки здобули престижні нагороди
19:47 15.11.2025
283

У столиці пройшла 4-та урочиста церемонія «Чотирилапі захисники», яку організувала Всеукраїнська громадська організація «Кінологічна спілка України». Захід щороку вшановує фахівців-кінологів та їхніх службових собак, які щоденно виконують надважливу роботу заради безпеки людей.

Повідомляє ДСНС України.

Серед цьогорічних лауреатів — представники ДСНС разом зі своїми чотирилапими напарниками.

У номінації «Мінно-розшукові собаки» відзначено Євгена Шолудька з Мобільного рятувального центру швидкого реагування «Суми» та бельгійську вівчарку малінуа Alf. Їхня робота щоденно допомагає рятувальникам під час розмінування та забезпечення безпеки населення.

У номінації «За врятоване життя» нагороду отримали Максим Вінницький з ГУ ДСНС у Вінницькій області та службовий собака лабрадор-ретрівер Норіс — дует, який неодноразово проявив високу майстерність у пошуково-рятувальних операціях.

 

Автор: Павло Петрушко
Читайте також