У КП «Вінницька транспортна компанія» впродовж 2026 року планують завершити капітальний ремонт дев’яти міських автобусів, які перебували в експлуатації понад десять років.
Наразі у виробничому цеху підприємства тривають роботи над автобусом «Богдан», який відпрацював 12 років та за цей час перевіз майже 2 мільйони пасажирів. Транспортний засіб уже майже повністю розібраний і проходить етап комплексного оновлення.
У департаменті транспорту та міської мобільності Вінницької міської ради зазначають, що за умови належного догляду така техніка має достатній ресурс для подальшої експлуатації. Саме тому у місті продовжують практику капітального оновлення низькопідлогових автобусів, аби й надалі забезпечувати вінничанам доступні, комфортні та безпечні перевезення.
Повідомляє департамент транспорту та міської мобільності Вінницької міської ради.