Напередодні Дня всіх закоханих у Вінницьких Хуторах юні учасники майстерні «Хуторяночка» долучилися до творчого заняття, під час якого власноруч створювали валентинки з рогози та лаванди. Кожну роботу діти наповнювали теплом і щирими емоціями, адресуючи свої вироби найдорожчим — мамам і татам.
Майстер-клас під назвою «Валентинка з рогози та лаванди» згуртував хлопчиків і дівчаток у затишній атмосфері спільної творчості. Учасники дізналися більше про природні матеріали, навчалися формувати охайні сердечка з рогози та декорувати їх запашною лавандою. Кожна валентинка стала унікальною — зі своїм характером, фантазією та світлими побажаннями.
Майстриня Тетяна Байгушова наголосила, що такі заняття нині мають особливу цінність, адже допомагають дітям розвивати творчість, емоційну чутливість і вміння передавати почуття через мистецтво.
«У час повномасштабної війни дітям особливо потрібні тепло, турбота та можливість творити. Через такі майстер-класи ми вчимо їх не лише працювати з природними матеріалами, а й берегти традиції, цінувати родину та дарувати любов тим, хто поруч. Саме з таких щирих речей формується внутрішня стійкість», – зазначила майстриня.
У «Хуторяночці» переконані: творчість допомагає дітям зростати в атмосфері добра навіть у непрості часи. А валентинки, зроблені власними руками, стануть для батьків особливим символом любові, вдячності та родинного тепла.
Уже незабаром у майстерні проведуть нове заняття — діти виготовлятимуть гіпсові кашпо та створюватимуть композицію «Квітка для найріднішої матусі». Учасники власноруч розфарбують кашпо й висадять у них крокуси, щоб доглядати за рослинами вдома.
Додаткову інформацію можна отримати за телефоном: 067 396 04 89 (Тетяна Байгушова).