Волонтери «Української команди» у центрі Гайсина вкотре роздали людям свіжий хліб, воду та крупи
Сьогодні, 13:30
264

 

У центрі Гайсина волонтери "Української команди" традиційно провели чергову гуманітарну акцію для мешканців громади. Людям, які потребують підтримки, безкоштовно роздавали свіжий хліб, питну воду та продуктові набори з крупами.

До допомоги долучилися небайдужі волонтери, які вже не вперше організовують такі ініціативи для соціально вразливих категорій населення, пенсіонерів та родин у складних життєвих обставинах. Учасники акції зазначають, що сьогодні підтримка та єдність мають особливе значення для кожного українця.

Волонтерка Оксана Семнюк наголосила, що команда і надалі продовжуватиме допомагати людям:

«Ми щодня бачимо, наскільки важливою для людей є навіть невелика підтримка. Свіжий хліб, вода чи крупи — це не лише продукти, а й знак того, що про людей пам’ятають і піклуються. “Українська команда” і надалі буде поруч із тими, хто цього потребує», — зазначила Оксана Семнюк.

Місцеві жителі щиро дякували волонтерам за турботу та постійну допомогу, адже подібні акції вже стали доброю традицією для громади.

Автор: Павло Петрушко
Читайте також