Захисника України з Липовецької громади, жителя міста Липовець Сергія Васильовича Палажченка нагородили за мужність і відвагу, проявлені під час захисту держави. Він став до лав оборонців у лютому 2024 року та й нині продовжує боронити Україну, звільняючи рідну землю від ворога.
За виняткову хоробрість, героїзм і лідерство в умовах, пов’язаних із ризиком для життя, 30 вересня 2025 року Сергія Палажченка було відзначено медаллю «Лицарський Хрест». Крім того, 3 грудня 2025 року Головнокомандувач Збройних сил України генерал Олександр Сирський нагородив воїна Хрестом Хоробрих — за участь в операціях із підтримання миру та безпеки.
Повідомляє Липовецька міська рада.
Захисник передав слова вдячності своїм батькам — Ларисі Іванівні та Василю Петровичу Палажченкам, а також вчителям Липовецького ліцею №2. У громаді наголошують: подвиг земляка є приводом для гордості та прикладом справжнього патріотизму, а його внесок наближає спільну перемогу України.