Загибель на воді: за вихідні на Вінниччині втопилося троє людей, ще одного шукають
14:37 28.07.2025
276

Трагічні вихідні на Вінниччині: одразу три життя обірвалися у водоймах області, ще одну людину досі розшукують.

  •  У Вінниці, на вул. Князів Коріатовичів, у річці Південний Буг потонув 38-річний чоловік.
  •  У селі Федорівка Вороновицької громади в місцевому ставку загинув 27-річний мешканець. Обидва тіла з води дістали місцеві жителі.
  •  У неділю, 28 липня, в селі Кунка Гайсинського району водолази ДСНС витягли тіло 36-річного чоловіка на відстані 15 метрів від берега, на глибині понад два метри.

 Тим часом у селі Журавне Хмільницької громади тривають пошукові роботи — чоловік пішов до ставка та не повернувся.

 Рятувальники закликають: не нехтуйте безпекою! Обирайте лише офіційно облаштовані місця для купання, не заходьте у воду в стані алкогольного сп’яніння та ніколи не плавайте наодинці.

 

Автор: Павло Петрушко
Читайте також