Зміни в русі транспорту у Вінниці на Провідну неділю: додаткові рейси та обмеження для авто
17:30 07.06.2025
262

У неділю, 8 червня, у день Провідної неділі у Вінниці зміниться графік руху громадського транспорту. Як повідомляє Вінницька міська рада, інтервали між рейсами на більшості маршрутів будуть більшими, ніж у звичайні будні, водночас на окремих напрямках кількість транспорту збільшать.

Зокрема, на автобусному маршруті №5 "П’ятничани – Лікарня ім. Пирогова" працюватимуть додатково дев’ять автобусів. Ще один додадуть на маршрут №7 "Вул. Якова Шепеля – Лікарня ім. Пирогова".

Також збільшать кількість вагонів на трьох трамвайних лініях:

№1 (Залізничний вокзал – Електромережа),

№5 (Барське шосе – Електромережа),

№6 (Залізничний вокзал – Вишенька).

На кожному маршруті курсуватимуть по два додаткових трамвайних вагони.

Окрім цього, з метою забезпечення безперешкодного проїзду до міського кладовища на вул. Ольги Кобилянської, у неділю з 7:00 до 16:00 тимчасово обмежать рух приватного транспорту (крім маршруток) на двох ділянках:

по вул. Івана Богуна (від перехрестя з вул. Руданського до перехрестя з вул. Ольги Кобилянської),

по вул. Ольги Кобилянської (від перехрестя з вул. Івана Богуна до в’їзду на кладовище).

Такі заходи запроваджують для зручності пасажирів та уникнення заторів у день масових відвідин кладовищ.

 

Автор: Павло Петрушко
Читайте також