У Вiнницi демонтували незаконно встановленi обмежувачi руху
11:46 13.12.2021
330

У Вiнницi продовжують демонтаж незаконно встановлених обмежувачiв руху. Працiвники Мунiципальної варти контролюють ситуацiю не лише у самiй Вiнницi, але й на приєднаних територiях. Рейди розпочались у листопадi. За цей час iнспектори Мунiципальної варти склали 26 адмiнiстративних протоколiв. Демонтовано 11 конструкцiй.

Про це повiдомили у пресслужбi мiськради.

Зазначається, що з початку листопада працiвники Мунiципальної варти проводять роз'яснювальну та iнформацiйну роботу з вiнничанами, якi встановлюють у дворах багатоповерхiвок та на вулицях приватного сектору конструкцiї, якi обмежують рух транспорту. Йдеться про шлагбауми, бетоннi блоки та «лежачi» полiцейськi.

Вiнничанам, якi незаконно встановлюють обмежувачi руху та паркування, загрожує штраф. Його розмiр сягає вiд 340 до 1360 грн. Для суб'єктiв господарювання - вiд 850 до 1700 грн.

Керiвник Мунiципальної варти зазначив, що порушникiв штрафують не одразу, а дають можливiсть прибрати конструкцiю самостiйно.

Складаємо приписи, аби мешканцi усунули незаконнi обмежувачi руху. Пiсля цього iнспектори проводять повторну перевiрку, i, якщо припис не виконано – складають адмiнпротокол. Потiм викликають спецтехнiку для демонтажу конструкцiй. З початку листопада  працiвники Мунiципальної варти склали 26 адмiнiстративних протоколiв на вiнничан, якi незаконно встановили обмежувачi руху та паркування. Демонтовано 11 конструкцiй», – додає керiвник КП «Мунiципальна варта» Вiталiй Чигур.

Автор: Павло Петрушко
Читайте також