У Вінниці відбулася інтелектуальна гра для містян
13:30 26.09.2022
270

18 активних підлітків доєднались до заходу, який для молоді міста організували відділ молодіжної політики ВМР та молодіжна рада.

Про це повідомляє Вінницька міська рада.

"Гра проходила на базі Вінницького обласного молодіжного центру "Квадрат", де у випадку повітряної тривоги можна не хвилюватись за безпеку, адже приміщення слугує ще й комфортним укриттям",- йдеться у повідомлені

На заході молодь мала змогу повернутись в часи козацтва. Для цього гравці обрали гетьманів, які заснували та розбудували Січ, розвивали свою державу та розвивали дипломатичні відносини, аби в результаті власна Січ стала реальністю.

"Учасники в ігровій формі вибудовували успішну та справедливу державу в боротьбі з агресивним оточуючим середовищем, сусідніми державами та типовими для нинішньої України викликами, приймали виважені закони та підтримували баланс управлінської діяльності", - зауважує начальниця відділу молодіжної політики ВМР Юлія Мончак.

Учасниця гри Вікторія каже, що тут усе - як у справжній країні. «Дякую за організацію такого заходу, адже лише пам'ятаючи своє історичне минуле, ми зможемо вибудувати світле майбутнє», - додає вона.

Автор: Павло Петрушко
Читайте також