Україна зобов'язується до реформ для євроінтеграції: заява міністра економіки
18:30 10.11.2023
256

Україна збирається продовжити проведення реформ в політичній, економічній та правовій сферах з метою подальшої інтеграції країни до Європейського Союзу. Про це повідомила перша віцепрем’єр-міністрка та міністрка економіки України Юлія Свириденко в коментарі для Atlantic Council.

"Ми маємо ще багато спільної роботи перед собою, щоб закріпити позицію України як повноправного члена європейської родини та забезпечити участь української економіки в єдиному європейському ринку. Для досягнення цих цілей ми продовжимо впровадження широкого спектру реформ, включаючи реформу державного управління, правосуддя, протидію корупції та економічні перетворення", - підкреслила Свириденко.

Міністрка економіки також висловила переконання, що Україна може очікувати значних поліпшень у найближчі роки, спрямованих на збільшення інтеграції країни в структури ЄС.

"Рішення Єврокомісії цього тижня, що рекомендує розпочати переговори про вступ, лише один із численних ключових етапів. Це важливий сигнал, який надає нам певну надію", - підкреслила Юлія Свириденко.

Автор: Павло Петрушко
Читайте також