Вінничани стали призерами чемпіонату Європи зі змішаних бойових мистецтв
15:31 12.11.2021
277

У Києві фінішував чемпіонат Європи зі змішаних бойових мистецтв. Там змагалися  спортсмени із 14 країн. В складі збірної України виступали два спортсмени Вінницької федерації змішаних бойових мистецтв (UFMMA). 

Зокрема, 21-річна вихованка клубу «SFS» Дарина Тищенко (тренер – Олексій Шклярук) і 19-річний представник СК «Патріот» Олександр Хуторянский (тренер - Ігор Дишливенко).  Вони вперше взяли участь на чемпіонаті Європи зі змішаних бойових мистецтв. Але виступили успішно, обидва вибороли бронзові нагороди, повідомляє пресслужба Вінницької федерації змішаних бойових мистецтв (UFMMA).

Олександр Хуторянський в першому бою нокаутував бійця з Франції Джангулейма Алікса, одного із фаворитів чемпіонату. Вінничанин отримав важливу перемогу вже у першому раунді.

В наступному поєдинку Олександр Хуторянський бився з іншим українцем, Єгором Суботіним. Олександр Хуторянський лідирував у двох раундах, але через отриману травму був вимушений припинити поєдинок. Це принесло йому бронзову нагороду у ваговій категорії до 77 кг. А Єгор Суботін потім виграв фінал і став чемпіоном Європи. 

       

Незважаючи на те, що Олександр Хуторянський не дістався фіналу, він залишається у національній збірній України. І візьме участь в чемпіонаті світу, що пройде в грудні цього року у Берліні (Німеччина)  прокоментував голова Вінницької федерації змішаних бойових мистецтв (UFMMA) Вадим Кудіяров.

За словами Вадима Кудіярова, вперше представники Вінницької федерації змішаних бойових мистецтв (UFMMA) стали призерами чемпіонату Європи. Тому це досягнення є дуже вагомим і престижним.

 

В командному заліку серед 15 країн перемогла збірна України. В її активі – 12 золотих, 8 срібних і 6 бронзових нагород. Також у трійці кращих – Чехія та Іспанія.       

 

Автор: Владислава Соломко
Читайте також