Вінничанин Максим Франчук здобув срібло на чемпіонаті України з важкої атлетики
16:02 15.10.2024
261

Минулого тижня у місті Хуст, Закарпатської області, відбувся чемпіонат України з важкої атлетики серед юнаків та дівчат до 13 і 15 років. Захід був присвячений Збройним силам України. Вінничанин Максим Франчук, вихованець МДЮСШ №5, поповнив свою колекцію медалей сріблом у ваговій категорії до 81 кг.

Як повідомила Вінницька міська рада, чемпіонат зібрав 368 учасників з різних регіонів країни. Максим Франчук, який тренується під керівництвом Петра Нагурного, показав відмінний результат, здобувши почесне друге місце. Варто зазначити, що тренер Максима наразі служить у ЗСУ, захищаючи незалежність України.

«Ця перемога — результат важкої праці Максима та його відданості спорту», — зазначила в.о. директора МДЮСШ №5 Тетяна Бондарчук. Сам Максим підкреслив важливість здобутого досвіду та висловив впевненість, що майбутні змагання принесуть ще кращі результати.

Автор: Павло Перушко