Військовослужбовиці з Вінниччини матимуть змогу отримати спеціальні жіночі бронежилети
17:10 18.10.2023
278

Українське Міністерство оборони тестує бронежилети, спеціально адаптовані для жінок-військовослужбовців, з урахуванням жіночої фізіології. Після завершення тестів ці захисні жилети будуть впроваджені для жінок-військовослужбовців, включаючи тих, що служать у Вінницькій області. Про це повідомило Міністерство оборони України.

Жінки, які служать в одній з військових частин, зараз перевіряють другий набір модульних захисних жилетів під час тестування. Виробники врахували побажання та зауваження військовослужбовиць після попередніх випробувань і відповідно до цього внесли зміни до бронежилетів. Особливою рисою цих жилетів є вигин пластин всередині, який враховує особливості жіночого тіла. Крім того, на відміну від чоловічих версій, ці захисні жилети мають спеціальні вставки по боках для кращого прилягання і забезпечення оптимального захисту.

Тестування проводиться під час навчально-бойових вправ, які максимально наближені до реальних бойових умов. Після цього бронежилети будуть піддані лабораторним випробуванням, щоб оцінити їхню відповідність різним кліматичним умовам.

За результатами тестів Міністерство оборони України затвердить стандартні моделі цих бронежилетів, і їх впровадження для жінок-військовослужбовців у Збройних Силах України стане офіційним. Після цього розпочнуться закупівлі нових засобів захисту.

Автор: Павло Петрушко
Читайте також