Волонтери «Українська команда» підтримали юних калинівських спортсменів
18:12 20.11.2023
258

Калинівські волонтери "Українська команда" вирішили підтримали діток на спортивних змаганнях із гімнастики, завітавши до них зі смаколиками.

«Сьогодні ми мали честь бути запрошеними на спортивні змагання серед юних гімнасточок Калинівщини. Кожна з них старанно готується до показу своїх номерів та прагне до однієї великої цілі – показати свій талант на рівні України і міжнародному. Такі старання спортсменок надихають та мотивують нашу команду підтримати їх у нелегкому шляху до зірок», - розповідає Геннадій Ткачук, голова Волонтерського штабу «Українська команда» Вінниччини.

У активній співпраці волонтерів з міжнародними французькими партнерами Doc4Ukraine, які на постійній основі від початку повномасштабного вторгнення допомагають українцям, "Українська команда" порадувала діток підготовленими пакунками зі смаколиками.

«Учасники показали свої номери надзвичайно круто, а ми щиро вболівали та вірили в перемогу кожного спорсмена! Дивлячись на талановите юне українське покоління, хочеться працювати та докладати максимальні зусилля для того, щоб наші діти мали гідне майбутнє у нашій рідній Батьківщині! Тому ми не зупиняємось на досягнутому та рухаємось далі!», - наголошує координаторка Волонтерського штабу «Українська команда» Вінниччини Юлія Дьомкіна.

Автор: Павло Петрушко
Читайте також