Зловмисника із Вінниччини судитимуть за те, що 4 роки утримував чоловіка у трудовому рабстві
17:35 03.02.2023
309

52-річний житель Волинської області, який опинився у складних життєвих обставинах, став жертвою трудового рабства чоловіка ромської національності.

Про це повідомляє прес-служба Вінницької прокуратури.

З’ясовано, що упродовж 2018 – 2022 років потерпілий, проти його волі, утримувався на території господарства зловмисника та виконував різноманітну роботу. За свою працю грошей не отримував, на нього постійно психологічно тиснули, фізично знущалися та забрали документи. За цей час чоловік декілька разів намагався втекти, але його знаходили, повертали назад і в якості покарання жорстокого били.

Влітку минулого року, після тривалих знущань, чоловікові вдалося вирватися з полону, дістатися до правоохоронців на блок-посту та попросити про допомогу.

У разі доведення винуватості у скоєнні інкримінованого злочину перед судом обвинуваченому загрожує покарання у виді позбавлення волі на строк від п’яти до дванадцяти років.

Відповідно до ст. 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Нагадуємо, що у Вінницькій обласній прокуратурі з метою оперативного реагування на факти пов’язані з торгівлею людьми цілодобово працює телефон «гарячої лінії» (0432) 67-15-67. За кожною інформацією прокуратурою вживатимуться заходи.

Автор: Павло Петрушко
Читайте також