Кличко: "За 9 місяців цього року водії Київмедспецтрансу здійснили понад 400 тисяч виїздів за медичними викликами"
15:02 26.10.2021
259

За  9 місяців  цього року водії “Київмедспецтрансу” здійснили понад 400 тисяч виїздів за медичними викликами. Всі водії екстреної медичної допомоги «Київмедспецтрансу» задіяні в перевезенні хворих на коронавірус. Про це Києва Віталій Кличко заявив під час зустрічі з  працівниками комунальної організації «Київмедспецтранс». Він також привітав їх із Днем автомобіліста і дорожника України, який будуть відзначати 31 жовтня, та вручив грамоти і подяки міського голови.

«Ви працюєте на одному із найстаріших підприємств міста. Зародження київської швидкої допомоги відбулося в 1881 році. – Коли за ініціативи асоціації київських лікарів був створений «Гурток лікарів з метою нічних чергувань». А на початку 20 століття вже заснували підприємство. На сьогодні  ж «Київмедспецтранс» є найбільшою автотранспортною організацією України, яка використовує спеціальний медичний автотранспорт. Підприємство обслуговує цілодобово 22 відділеня Центру екстреної медичної допомоги та закладів охорони здоров’я столиці», – сказав Кличко.

Він зазначив, що підприємство  має в автопарку 641 одиницю спеціалізованих автомобілів. Більшість  авто – це карети швидкої допомоги, які відповідають всім необхідним медичним та технічним стандартам. Також є спецавто, що залучають для перевезення хворих з однієї лікарні в іншу. Та для перевезення лікарів, консультантів, надання паліативної допомоги, збору та доставки крові, здійснення виїзних скринінгових і лабораторних досліджень, перевезення медикаментів, медичного обладнання та продуктів харчування.

«Тільки за  9 місяців  цього року водії “Київмедспецтрансу” здійснили понад 400 тисяч виїздів за медичними викликами. Всі водії екстреної медичної допомоги «Київмедспецтрансу» задіяні в перевезенні хворих на коронавірус. При цьому не було жодного випадку щодо ненадання карети київської швидкої при такій кількості звернень  мешканців міста. І кияни за це дуже вдячні вам! На сьогодні 166 бригад столичної швидкої працюють вдень та 140 – вночі, – підкреслив мер столиці.

Місто, наскільки це можливо, підтримує «Київмедспецтранс». Так, програмою економічного і соціального розвитку Києва на 2021 рік підприємству передбачили з бюджету столиці кошти на капітальний ремонт кількох об’єктів. Це 17,5 мільйонів гривень. І частину робіт вже виконали», – зазначив Віталій Кличко.

Також, за останні роки місто передало столичним медикам 209 сучасних спецавтомобілів. У тому числі – й кілька пересувних експрес-лабораторій для діагностування коронавірусу.

«Я вітаю всіх працівників “Київмедспецтрансу” з професійними святом, яке ви відзначатимете днями.  З Днем автомобіліста та дорожника. Сил вам, здоров’я!  Дякую за вашу працю і відданість професії», – привітав водіїв Віталій Кличко.

 

Читайте також