Вінницький конкурс громадських ініціатив: Зміна спрямування фінансування на користь військових
18:30 26.10.2023
262

Загалом понад 17 мільйонів гривень з запланованих витрат на виконання проєктів-переможців конкурсу "Бюджет громадських ініціатив Вінницької міської ради" на 2024 рік будуть спрямовані на підтримку військових.

Останнім часом Координаційна рада конкурсу прийняла рішення втілити в життя у наступному році лише п'ять проєктів на суму приблизно 2,9 мільйонів гривень. Ці проєкти стосуються інклюзії та безбар'єрності, безпекового, військово-патріотичного виховання і надання першої домедичної допомоги. Реалізацію інших проєктів було відкладено на післявоєнний період.

"Щодо 17 мільйонів гривень, можливо, вони знайдуть застосування у закупівлі, наприклад, БПЛА Mavic 3 PRO. Вартість одного такого пристрою приблизно 80 тисяч гривень. Це значуща допомога нашим Збройним Силам. Ми вже формуємо список потреб військових частин, які зараз виконують бойові завдання", - повідомив Андрій Очеретний, заступник міського голови Вінниці.

На засіданні Координаційної ради конкурсу "Бюджет громадських ініціатив Вінницької міської ради" було прийнято одноголосне рішення щодо перенаправлення 17 мільйонів гривень до Фонду підтримки Збройних Сил. Ці кошти можуть бути використані для придбання безпілотників для військових частин у Вінниці або іншого необхідного обладнання.

Автор: Павло Петрушко
Читайте також