рф замовила в Ірану 1000 ударно-розвідувальних БПЛА - журналіст
16:10 14.08.2022
271

Росія замовила в Ірану близько 1000 ударно-розвідувальних безпілотників.

Про це з посиланням на свої джерела повідомив відомий ліванський дослідник і журналіст Елайджа Маг'є.

Росія підписала контракт з Іраном на покупку 1000 БПЛА після того, як Іран поставив кілька літаків і тренажер, на якому тренувалися російські офіцери. Перші дрони вже застосовувалися в Україні 

Він заявив, що протягом останніх 10 років росія не приділяла належної уваги і інвестицій індустрії безпілотників, а зосередилася на розробці гіперзвукових ракет, випередивши в цьому напрямку США. Однак війна в Україні показала, що дрони також необхідні бійцям. 

Маг'є зазначив, що Іран розробив свої далекобійні та високоточні ракети для досягнення дальності до 2000 км, і вони успішно застосовувалися в Іраку та Сирії проти різних цілей.

Однак, як бачимо, Тегеран також зосередився на інтенсивному розвитку індустрії дронів, - написав Маг'є.

Він нагадав, що іранці використовували цю технологію в Сирії та передали її своїм союзникам у Лівані, Сирії, Іраку та Ємені, а також палестинцям у Газі.

Закупівля безпілотників росією, є важливим показником, що підтверджує якість та розвиток іранської промисловості, яка досягла успіху у виробництві найпередовіших безпілотників, таких як Shahid 129, які можуть літати за період, що перевищує 24 години. Саме це і залучило росію, особливо для використання у війні в Україні, - повідомив Маг'є, посилаючись на свої джерела в Іран.

Автор: Павло Петрушко
Читайте також