Сімейний відпочинок для родин військових організували на Вінниччині
09:02 25.06.2024
313

На Вінниччині родинам військових ветеранів організували тижневий відпочинок. Разом із родинами були фахівці, які відповідають за соціальну адаптацію та надання соціальних послуг у їхніх громадах. Вони будуть супроводжувати ветеранів за місцем проживання.

Загалом у санаторії відпочили та скористались послугою з соціальної адаптації 10 сімей ветеранів із Городківської, Липовецької, Мурованокуриловецької, Оратівської та Піщанської територіальних громад.

Зазначимо, що це вже третій захід організований для ветеранів Вінниччини. Щодо фінансування, ця «реабілітаційна зміна» проводилась на умовах співфінансування.

 Перший заступник Начальника ОВА Наталія Заболотна пояснила:

Громади взяли на себе усі витрати на перебування ветеранів, їх дружин та дітей у санаторно-курортному закладі. Роботу фахівців мультидисциплінарної команди із психологами та соціальними працівниками забезпечили за рахунок обласного бюджету..

Враженнями поділились ветерани.

Одразу було важко, потім адаптувався. Ми вже знаємо графік: коли і куди потрібно йти. Дружина відпочила від господарства та кухні. Діти раді, встигають ще й погратися. Головне, що це сімейний відпочинок, це чудово! - зазначив один із чоловіків.

 

 

Автор: Дарина Драгоманова
Читайте також