95 медалей: українські параолімпійці з тріумфом виграли чемпіонат Європи з плавання
13:32 24.05.2021
261

Українські паралімпійці впевнено перемогли на чемпіонаті Європи з плавання, що проходив в португальській Мадейрі. Команда із 43 спортсменів залишила далеко позаду суперників із 43 європейських країн і везе додому 95 медалей, із них 37 золотих, 31 срібна та 27 бронзових.

Про це повідомив президент Національного комітету спорту інвалідів України Валерій Сушкевич.

Феноменальна перемога українських паралімпійців на чемпіонаті Європи! МИ ЗМОГЛИ ПЕРЕМОГТИ ВСІ КРАЇНИ ЄВРОПИ у паралімпійському плаванні і завоювати перше місце серед 43 європейських країн! НАШІ СПОРТСМЕНИ ВИБОРОЛИ 95 МЕДАЛЕЙ!!!!! 37 ЗОЛОТИХ, 31 СРІБНА ТА 27 БРОНЗОВИХ!

Щасливий цією феноменальною перемогою напередодні Паралімпіади в Токіо! А ще тим, що 43 спортсмени національної збірної, яка боролась за наше лідерство в португальській Мадейрі, були представлені 13 регіонами України і тим, що 32 члени нашої збірної підняли прапор України на європейському форумі і повертаються додому з високими нагородами.

Неймовірно, потужно досягли перемоги лідери нашої збірної, які завоювали по 7 медалей!!! Максим Крипак - 6 золотих медалей і срібну. Максим став найсильнішим плавцем Європи разом зі спортсменом з Білорусі. Надзвичайно потужно виступили Єлизавета Мерешко, Андрій Трусов, Михайло Сербін, які також завоювали по 7 медалей.

 

Зауважимо, чемпіонат Європи з плавання серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату проходив з 16 по 22 травня у м. Фуншал, Мадейра (Португалія).

 

Автор: Анна Макарчук
Читайте також