Американська баскетболістка Д.Мосс отримала українське громадянство
14:29 04.09.2016
252

Американська 28-річна баскетболістка зможе допомогти збірній Україні вже у найближчому матчі кваліфікаційного етапу до чемпіонату Європи-2017 проти Німеччини, який відбудеться 19-го листопада в Одесі.

Варто відзначити, що Д.Мосс уже провела з українською збірною два тренувальні збори і, за словами головного тренера команди Володимира Холопова, повністю акліматизувалася в українському колективі і має суттєво підвищити шанси збірної України на вихід до чемпіонату Європи з першого місця кваліфікаційної групи.

"Мосс – це суттєве підсилення нашого складу. Зараз фактично кожна європейська збірна має натуралізованого гравця. Не варто було втрачати таку опцію і нам, якщо ми дійсно ставимо перед цією командою вагомі завдання. І питання зараз не лише у кваліфікаційному турнірі, ми робимо ставку і на майбутнє", - сказав В.Холопов.

Нагадаємо, що Д.Мосс у минулому сезоні виступала у чемпіонаті Туреччини за "Боташ". Має досвід виступів у студентській лізі США, в Фінляндії, Іспанії, Італії. Визнавалася гравцем року в лігах Фінляндії та Іспанії, захисником року в Італії.

Додамо також, наразі "жовто-блакитна" дружина має 4 перемоги в 4-х зустрічах відбіркового раунду жіночого Євробаскету-2017.

Джерело: УНН
Читайте також