Тренер «Львова»: довіра клубу зараз важливіше PRO-диплому
09:30 30.11.2020
271

Виконуючий обов'язки головного тренера ФК «Львів» Віталій Шумський в ексклюзивному інтерв'ю для спортивного сайтy Metaratings розповів, чи не пропонували йому стати біля керма команди на постійній основі після перемоги в десятому турі над «Десною» (1: 0).


«На цю тему розмови з клубним керівництвом не було. У Чернігові на матчі був присутній генеральний директор ФК Андрій Паньків, після фінального свистка він зайшов в роздягальню і подякував хлопцям за переможний результат, гарну гру.
На цьому етапі для мене головне - довіра керівництва. І не тільки тому, що у мене ще немає PRO-диплому, що дозволяє зробити висновок повноцінний контракт з клубом елітного дивізіону в якості головного. Просто зараз важливіше так підготувати команду, щоб вона в останніх матчах першої частини сезону обов'язково поповнила очковий запас, хоча до цих пір невідомо, чи відбудеться поєдинок першого туру з «міна» в цьому році.
Що стосується протистояння з «Десною», то в другому таймі в двох епізодах нам явно пощастило.Будемо вважати, що таким чином восторжествувала справедливість, адже по грі ми не заслуговували на поразку в Олександрії і не повинні були втрачати очки в поєдинку з «Рухом». Правда, турбує, що через перебір жовтих карток нам в наступному матчі - з «Маріуполем» не допоможе Сабіно, однак сподіваюся, що в найближчі дні повернеться в стрій після травми ще один легіонер - Шина. Дуже радує прогрес 20-річного Артура Ременякa. Така вже специфіка професії
тренера: на кожну кадрову втрату потрібно постаратися оперативно знайти гідний запасний варіант».

Джерело — https://meta-ratings.com.ua/

Автор: Анна Макарчук
Читайте також