Ліга націй: Збірна України з футболу на виїзді розгромила Вірменію
18:19 24.09.2022
334

Збірна України в Єревані у рамках Ліги націй розгромила збірну Вірменії з рахунком 5:0, передає УАФ.

У першому таймі дебютним голом за синьо-жовтих відзначився правий захисник Олександр Тимчик, який забив свій гол після пасу Олександра Зубкова.

Після перерви вже сам Зубков відзначився голом після результативної передачі Тимчика. А до розгромного рахунок довів Артем Довбик, який вийшов на заміну у другому таймі. Ще один гол наприкінці матчу шикарним ударом здалеку забив Данило Ігнатенко, а ще за кілька хвилин Довбик оформив дубль.

У другому матчі групи 1 Дивізіону B Ліги націй зустрінуться Шотландія та Ірландія. Початок гри – о 21:45 за київським часом.

Після цього матчу Україна набрала 10 очок та перемістилася на перше місце у своєму квартеті. У Вірменії 3 очки та четверта позиція.

Як відзначили в УАФ, це найбільша перемога синьо-жовтих з червня 2019 року, коли українці у Львові виграли у сербів з таким самим рахунком.

Автор: Павло Петрушко