На чемпіонаті України зі змішаних бойових мистецтв вінничани здобули вісім нагород
17:08 18.05.2021
262

В столичному Палаці спорту, на головній арені країни, провели чемпіонат України зі змішаних
бойових мистецтв (UFMMA). Змагання виявилися дуже масовими і сильними за складом, повідомляє  Прес-служба Вінницької обласної федерації змішаних бойових мистецтв (UFMMA). У них взяли
участь 502 спортсмени із 25 регіонів, в тому числі Донеччини і Криму. У деяких категоріях за медалі боролися по 22 бійці, тобто конкуренція була гострою. Деякі учасники на шляху до нагороди за день провели по п’ять поєдинків.

На старт вийшла й збірна Вінниччини, яка складалася із 16 спортсменів. Вони представляли клуби «Оріон», «Січ», «Тора каї». В підсумку чотири наших бійці вийшли до фіналу. Там, на жаль, поступилися. Стільки ж представників Вінниччини стали й бронзовими призерами. Наші медалісти представляли нелише Вінницю, але й Шаргород, Липовець і Турбів. Бронзовими призерами стали: наймолодший учасник і дебютант чемпіонатів України Олексій Шмигун (вікова група 10-11 років, вагова категорія до 29, 5 кг), Роман Штельмах (12-13 років, 35 кг), Олександр Хуторянський (дорослі, 77 кг) і Олександр Коваль (дорослі, + 93 кг).

-Фаворит змагань Олександр Хуторянський не зміг вийти на півфінальний поєдинок через травму.
Чемпіонат слугував відбором до збірної України, і наш провідний боєць, на жаль, втратив шанси поборотися за це та за золоту нагороду, – сказав президент Вінницької обласної федерації змішаних
бойових мистецтв (UFMMA) Вадим Кудіяров.

Срібними призерами чемпіонату України стали наші земляки Ігор Логіш (12-13 років, 47 кг), Артем Жуков (12-13 років, 52 кг), Костянтин Горобець (16-17 років, 65 кг, провів 5 поєдинків), Олег Мазур (дорослі, 70 кг, провів 5 поєдинків).

-Половина наших учасників посіли призові місця, це хороший результат, адже усі наші призери програли саме чемпіонам. Ми лише цього року почали робити акцент на юних спортсменах, раніше більше опікувалися дорослими. Нині залучили на всеукраїнський рівень переможців та призерів Відкритого чемпіонату області, який проходив у квітні. Усі основні витрати пов’язані з участю спортсменів на Чемпіонаті України взяла на себе наша федерація. Розробили й стратегію розвитку
змішаних бойових мистецтв у нашій області. Тепер готуватимемося до Кубку України, – наголосив Вадим Кудіяров.

У найближчий час очільники обласної федерації проведуть загальні збори, де нагороджуватимуть
кращих спортсменів і прийматимуть у колективні члени нові клуби.