Українкам немає рівних: Юлія Левченко перемогла на міжнародних змаганнях
09:53 17.09.2020
262

Українка Юлія Левченко, яка спеціалізується на стрибках у висоту, стала переможницею турніру у Хорватії. За інформацією сайту 24 канал – це вже третя перемога легкоатлетки у новому сезоні.

Українкам знову немає рівних

Головними суперницями на цьому старті для Левченко у боротьбі за перемогу мали стати шведка Еріка Кінсі та легкоатлетка з Австралії Нікола Макдермотт. Обоє стрибунок брали у 2020 році планку на висоті 1.95 метри та вище, тоді як Левченко ділить найкращий результат сезону – 2.00 метри. Але такі прогнози були хибними, суперницям не вдалось нав'язати боротьбу єдиній українці.

Відразу чотирьом легкоатлеткам вдалось із першої спроби взяти висоту 1.87 метри. У наступній спробі на висоті 1.90 покинула боротьбу за нагороди словенка Лія Апостоловські, інші троє атлеток з першої спроби взяли цю висоту.

Планка на висоті 1.93 метри стала вирішальною для визначення призових місць. Левченко вдалось взяти таку висоту із першої спроби, а от її суперниці не зуміли підкорити дану висоту навіть з трьох спроб.

Лідерська трійка турніру

  1. Юлія Левченко (Україна) – 1.93 м
  2. Еріка Кінсі (Швеція) – 1.90 м
  3. Нікола Макдермотт (Австралія) – 1.90 м

Після турніру у Загребі Левченко летить у Італію, де вже у четвер, 17 вересня, виступатиме на етапі Діамантової ліги в Римі. Крім неї там змагатиметься також інша українка Ярослава Магучіх.

Читайте також