Збірна України перемогла Бельгію у домашньому відборі на ЧЄ-2018 з футзалу
18:51 08.04.2017
255

Основний раунд (відбірковий) чемпіонату Європи з футзалу 2018 року розпочався двома поєдинками у групі 3. Національна команда України на майданчику київського "Палацу Спорту" зустрілася із Бельгією, передає кореспондент УНН.

На 5-й хвилині зустрічі гостей врятувала стійка воріт. "Жовто-блакитні" продовжували притискати опонентів до воріт, але довгий час бельгійців рятував воротар. На 15 хвилині українцям все-таки вдалося змінити цифри на табло – скидання Миколи Білоцерківця призвело до влучного пострілу Сергія Коваля.

У другому таймі бельгійці почали відповідати гострими контрвипадами, один із яких завершився потраплянням м'яча в каркас воріт після удару у виконанні Каріма Шайбала. Однак до кінця відведеного часу бельгійцям так і не вдалося зрівняти рахунок – 1:0.

Зауважимо, що в іншому поєдинку квартету 3 хорвати розгромили чорногорців – 4:0.

Додамо також, саме з Чорногорією збірна України зіграє завтра о 16:00.