Українські олімпійці вибороли срібло у веслуванні та показали високі результати у різних видах спорту на Олімпіаді-2024
14:18 10.08.2024
261

9 серпня на Олімпійських іграх-2024 у Парижі українські спортсмени змагалися у різних дисциплінах, зокрема стрибках у воду, художній гімнастиці, веслуванні, боротьбі, брейкінгу, сучасному п’ятиборстві та артистичному плаванні, повідомляє НОК України.

Збірна України наразі посідає 15-те місце в медальному заліку з 11 медалями, серед яких 3 золоті, 4 срібні та 4 бронзові.

Досягнення українців:

• Веслування на байдарках і каное: У фіналі каное-двійки на 500 м Людмила Лузан та Анастасія Рибачок здобули срібну медаль з результатом 1:54.30.

• Стрибки у воду: Олексій Середа кваліфікувався до півфіналу з 5-м місцем на вишці 10 м (479.45).

• Художня гімнастика: Українська команда (Діана Баєва, Аліна Мельник, Валерія Перемета, Кіра Ширикіна, Марія Височанська) зайняла 3-тє місце у кваліфікації групових вправ і пройшла до фіналу.

• Боротьба: Ірина Коляденко пройшла до півфіналу у ваговій категорії до 62 кг, перемігши суперниць з Монголії та Болгарії.

• Брейкінг: Катерина "Kate" Павленко кваліфікувалася до чвертьфіналу, але поступилася китайській суперниці.

• Сучасне п’ятиборство: Олександр Товкай і Владислав Чекан не змогли пройти до фіналу.

• Артистичне плавання: Марина та Владислава Алексіїви зайняли 5-те місце у технічній програмі дуетів.

Олімпійські ігри триватимуть до 11 серпня, тож українські спортсмени ще матимуть шанси покращити свій результат у медальному заліку.

Автор: Павло Перушко