Збірна України стартувала в Лізі Націй перемогою над Швейцарією Як повідомляє інформагентство «Інтерфакс», збірна України у стартовому матчі елітного дивізону Ліга Націй здолала збірну Швейцарії з рахунком 2:1. Матч пройшов у четвер, 3 вересня, на Арені-Львів без глядачів, але це не завадило нашій збірній з футболу обіграти команду Швейцарії з рахунком 2:1 в першому матчі групи 4 елітного дивізіону А Ліги націй УЄФА. На 14-й хвилині рахунок у матчі відкрив Андрій Ярмоленко. На 41-й хвилині Гаріс Сеферович
Збірна України стартувала в Лізі Націй з перемоги над Швейцарією
17:57 04.09.2020
268

Як повідомляє інформагентство «Інтерфакс», збірна України  у стартовому матчі елітного дивізону Ліга Націй здолала збірну Швейцарії з рахунком 2:1.

Матч пройшов у четвер, 3 вересня, на Арені-Львів без глядачів, але це не завадило нашій збірній з футболу обіграти команду Швейцарії.

На 14-й хвилині рахунок у матчі відкрив Андрій Ярмоленко. На 41-й хвилині Гаріс Сеферович зрівняв рахунок. А вже на 68-й хвилині Олександр Зінченко приніс Україні перемогу.

В іншому матчі цієї групи Німеччина і Іспанія зіграли внічию 1:1.