Збірна України з баскетболу стартувала з перемоги на "Кубку чотирьох націй"
18:50 24.08.2016

У першому поєдинку "жовто-блакитним" протистояли господарі змагань – Естонія.

Перша чверть пройшла за рівної боротьби – 16:16. Однак на початку наступної 10-хвилинки "жовто-блакитні" здійснили ривок протягом якого виділялися набраними очками Лукашов і Корнієнко.

Після великої перерви естонці не могли стримати у захисті дует Кравцов/Фесенко, тому обидва центрові часто ставали на лінію штрафних кидків – 54:42. Початок заключної чверті ознаменувався ривком українців 7:0, що призвело до перемоги наших співвітчизників 72:55.

Відзначимо, що завтра українці зустрінуться на турнірі із баскетболістами Албанії, а 26-го серпня проти Ізраїлю.

Нагадаємо, що з 31 серпня "синьо-жовті" розпочнуть виступи в кваліфікаційному турнірі до Євробаскету-2017.

Як повідомляв УНН, тренер Є.Мурзін скоротив склад збірної до 13 чоловік, викресливши зі списку В'ячеслава Петрова і Максима Сандула.