Тарифи на газ українцям знизять тільки тимчасово, - Немчинов
11:20 15.01.2021
258

В Україні тарифи на газ із лютого зменшаться приблизно на 30% до 6,99 грн. Але таке нововведення буде тривати тільки до кінця опалювального сезону.

Про це в ефірі телеканалу "Україна 24" заявив міністр Кабінету міністрів Олег Немчинов. Ефір транслювався на сторінці каналу в Youtube.

"Це урядове доручення. Чому саме на час карантинних обмежень? Кабмін залишається прихильником відкритого ринку газу, ми вважаємо, що це просто тимчасовий період. Він дасть можливість також, як ми підтримали підприємців, медиків, креативну індустрію, підтримати громадян", – сказав міністр.

Як пояснив Немчинов, 6,99 грн – найнижча ціна на ринку. Саме її і вибрали. До того ж політик заявив, що ті, хто користується річним тарифом "Нафтогазу" (з нового року до нього перестали під’єднувати нових споживачів), можуть платити навіть менше.

"Це об’єктивно найнижча ціна на ринку. Ми комунікували, що "Нафтогаз" може поставляти газ за ціною менш ніж 5 грн під час підписання річного контракту. Основна проблема, що підприємства афільовані з одним із олігархів, підняли ціни майже вдвічі", – сказав Олег Немчинов.

Автор: Олена Гандзюк
Читайте також