Tinder в США дозволить користувачам дізнатися, чи здійснював їх потенційний партнер насильство
20:32 17.03.2021
268

Сервіс онлайн-знайомств Tinder дозволить користувачам з США отримати інформацію про затримання і судимості інших користувачів. Про це повідомляють The Verge і ВВС.

Компанія Match Group, що є власником Tinder, стала інвестором некомерційної платформи для перевірки даних Garbo. Сервіс акумулює інформацію про будь-яку персону з відкритих джерел в інтернеті. До такої інформації відносяться в тому числі і відомості про насильство і жорстоке ставлення, а також про арешти і судимості.

Завдяки Garbo Tinder дозволить перевірити інформацію про будь-якого користувача, використовуючи його повне ім'я або номер телефону. Послуга буде платною. У найближчі місяці почнеться тестування функції, а користувачам вона стане доступна вже в цьому році.

У січні минулого року Tinder додав тривожну кнопку, завдяки якій можна буде відправити інформацію про своє місцезнаходження диспетчерам і в екстрені служби. Згодом в додатку з'явиться можливість зачекінитися, щоб повідомити знайомим про місце побачення.

Tinder, Bumble і інші додатки для знайомств додали функції верифікації фотографій, яка дозволяє підтверджувати особистість користувача.

Автор: Єва Козаченко
Читайте також