Як провести своє дозвілля під час карантину: добірка цікавих серіалів для всієї родини
21:01 08.01.2021
268

Від сьогодні в Україні почали діти жорсткі карантині обмеження. В країні припинили роботу розважальні заклади, а кафе та ресторани працюють лише на винос. Аби вам не довелось сумувати ми підготували добірку цікавих серіалів.

«Різдвяна пісня»

добірка цікавих серіалів для всіє родини

Трисерійний мінісеріал BBC і FX — ще одна екранізація повісті Чарльза Дікенса про Ебенезера Скруджа і різдвяних примар. «Різдвяну пісню» можна назвати одним із найстрашніших проектів за мотивами оригінальної книги. Серіал повністю переходить у похмурість і натуралістичність, поки Гай Пірс в образі Скруджа вселяє жах одним лише поглядом.

«Різдвяну пісню» також можна назвати найдетальнішою екранізацією розповіді: картина глибоко вдається як в минуле і дитячі травми Ебенезера, так і в його бізнес з усіма махінаціями, все більше й більше затьмарюючи персонажа. І хоча самі примари тут лякають не так сильно, серіалу все одно вдається увігнати в жах — щонайменше, атмосферою.

«Шерлок»

добірка цікавих серіалів для всіє родини

Це серіал, який вже давно вважається головним різдвяним подарунком для британців. «Ніч Шерлока» з 1 на 2 січня вже стала цілою подією, якщо не новою новорічною традицією — коли на кожному другому екрані Бенедикт Камбербетч з Мартіном Фріменом і Ендрю Скоттом. Чергову екранізацію серії книг Артура Конана Дойля можна назвати найуспішнішою з усіх.

«Фарго»

Добірка цікавих серіалів для всіє родини

Серіал-антологія, здатний одночасно нагнітати і смішити специфічним гумором. Натхненний однойменним фільмом братів Коенів 1996 року, «Фарго» — це гострий і бездонно-чорний детектив, де цинізм межує з абсурдом, а деякі сцени навівають пародію на жанр, від перегляду якої досить важко відірватися.

Сезони розповідають історії про жорстокість, дурниці та вбивства — у різних темпах, але в єдиному стилі. Як і брати Коени, шоураннер Ноа Гоулі паразитує на ідеї вставки дисклеймеру «Це реальна історія», щоб зайвий раз зіграти на автентичності. І це працює: «Фарго» вабить затишком зимового міста, в якому низка незв'язаних і спонтанних подій призводить до розбірок.

«Дуже дивні справи»

Добірка цікавих серіалів для всіє родини

«Страшилка» від Netflix стала одним з найбільш очікуваних проектів. Феномен такого успіху пояснити просто — шоу занурює в ностальгічну атмосферу 1980-х, до якої безліч глядачів ставиться із симпатією. Серіал рясніє алюзіями на фільми головних творців того часу: Лукаса, Спілберга, Лінча, Карпентера. Знаходити їх дуже приємно. А стежити за чудовою грою акторів-підлітків ще приємніше.

«Даррели»

Добірка цікавих серіалів для всіє родини

Луїза Даррел, чоловік якої нещодавно помер, переїжджає з Лондона на грецький острів Корфу, щоб впоратися з фінансовими труднощами і підняти на ноги чотирьох дітей. Легкий і добрий серіал для тих, хто любить життєствердне кіно і хто має потребу повірити в себе.

«Моторошні пригоди Сабріни»

Добірка цікавих серіалів для всіє родини

Проект «Моторошні пригоди Сабріни» — це новий погляд на улюблену багатьма глядачами історію «Сабріни, маленької відьми"». Перевидання серіалу більш похмуре і серйозне, ніж оригінал. Автори вплітають в сюжет елементи хорору й трилера, які перетворили добрий сімейний проект на дорослу історію. Тут піднімають по-справжньому серйозні дорослі питання особистісного характеру, адже Сабріну хвилює її особистість, в якій перемішалися почуття простої смертної дівчини і справжньої відьми. Загалом на глядачів чекає цікава історія, наповнена крутими сюжетними поворотами, де Сабріні Спеллман належить зіткнутися з представниками прихованого від простих людей світу. Злі сили не сплять, тому дівчина змушена робити все, щоб захистити від них не тільки себе і своїх близьких, а й рідне місто.

10 різдвяних частин серіалу «Друзі», які прикрасять зимовий вечір

Добірка цікавих серіалів для всіє родини

«Друзі» — один із найпопулярніших серіалів, який має безліч прихильників у всьому світі. Особливо підтримують казковий настрій новорічних канікул тематичні серії, які є у кожному сезоні легендарного ситкому. 

  • Епізод з мавпою (TOW with the Monkey) — 1 сезон 10 серія;
  • Епізод з батьком Фібі (TOW Phoebe's Dad) — 2 сезон 9 серія;
  • Епізод, де Рейчел звільняється (TOW Rachel Quits) — 3 сезон 10 серія;
  • Епізод з дівчиною з Пукіпсі (TOW The Girl From Poughkeepsie) — 4 сезон 10 серія;
  • Епізод з сестричкою Дені (TOW The Inappropiate Sister) — 5 сезон 10 серія;
  • Епізод, де всі дають обіцянки (TOW All the Resolutions) — 5 сезон 11 серія;
  • Епізод c «халтуркою» (TOW The Routine) — 6 сезон 10 серія;
  • Епізод з Різдвяним Броненосцем (TOW The Holiday Armadillo) — 7 сезон 10 серія;
  • Епізод з серйозним кроком для Росса (TOW The Creepy Holiday card or TOW Ross 'Step Forward) — 8 сезон 11 серія;
  • Епізод з Різдвом в Талсі (TOW The Christmas in Tulsa) — 9 сезон 10 серія.

Джерело: ТСН

Автор: Даша Драгоманова
Читайте також