Винна дипломатія: в Україні вперше пройде Wines of Portugal Grand Tasting 2021
18:05 11.05.2021
258

Португалія, одна із країн-лідерів у галузі виноробства, у 2021 році визначила Україну одним з найбільш перспективних ринків, де інтерес до португальських вин з кожним роком стабільно зростає. За словами Федеріко Фалькао, президента Асоціації Португальського виноробного сектору ViniPortugal, у 2020 році експорт їх вин в Україну виріс на 52% у порівнянні з 2019 роком, і за прогнозами експертів до 2023 цей показник підніметься до 117%.

Першою великою подією в Україні, яка в одному місці збере понад 250 професіоналів винного сектору, представників HoReCa, ЗМІ, інфлуенсеров і любителів вина, стане кругова дегустація португальських вин — Wines of Portugal Grand Tasting 2021 — яка відбудеться 3 червня 2021 року у КВЦ «Парковий».

Для такої масштабної події вперше з Португалії в Україну приїдуть 29 виноробних господарств, щоб особисто показати свою продукцію і представити її досить вимогливому винному ком'юніті.

У програмі великої кругової дегустації — майстер-клас від Wines of Portugal Academy, в рамках якого офіційний винний викладач розповість гостям про особливості та унікальність португальських автохтонних сортів винограду, вплив клімату, ґрунтів, майстерність блендингу та інших факторів, що роблять португальські вина по-справжньому унікальними.

Відвідати Wines of Portugal Grand Tasting 2021 можна за попередньою реєстрацією за посиланням. Детальну інформацію про подію можна знайти на офіційних сторінках бренду Wines of Portugal Україна в Facebook и Instagram.

Подія відбудеться з дотриманням усіх карантинних норм, які будуть актуальними на момент її проведення.

Відзначимо, що у рамках всеукраїнської кампанії, спрямованої на знайомство українських експертів з винним ринком Португалії, навесні цього року в Києві вже відбулися кілька освітньо-дегустаційних заходів Wines of Portugal Academy. Судячи з того, що охочих відвідати семінари-дегустації виявилося набагато більше, ніж організатори можуть прийняти, можна сміливо заявити про те, що українцям дуже цікавий такий формат подій, де можна не тільки відчути різноманітність португальських вин, а й отримати нові знання і зануритися в винну культуру країни.

У 2021 році в рамках річного плану просування іміджу Португалії, як країни, що займає лідируючі позиції на винній карті світу, організацією заходів в Україні займається компанія Wine Events Agency, представляючи інтереси Wines of Portugal, в особі ViniPortugal, офіційної Асоціації Португальського виноробного сектору.


 


 

Читайте також