Після різкого падіння популярності WhatsApp розмістив рекламу нової політики конфіденційності
15:10 16.01.2021
256

Після різкого падіння популярності WhatsApp розмістив рекламу нової політики конфіденційності в індійських газетах. Індія - найбільший по аудиторії ринок для месенджера.

Сервіс WhatsApp розмістив рекламу нової політики конфіденційності в індійських газетах після того, як з оновленою політикою конфіденційності месенджера користувачі стали переходити на Signal і Telegram.

4 січня компанія WhatsApp заявила, що з 8 лютого всі користувачі мессенджера (крім жителів ЄС і Великобританії) будуть змушені ділитися своїми персональними даними з компанією Facebook - соціальна мережа отримає доступ до номерів телефонів, відомостей про транзакції і IP-адресів.

Reuters повідомляє, що стурбовані новою політикою конфіденційності користувачі з Індії - найбільшого в світі ринку для WhatsApp - переходять на Signal і Telegram. Посилаючись на дослідницьку компанію Sensor Tower, агентство повідомляє, що в Індії, в якій зареєстровано понад 400 мільйонів активних користувачів, з 5 по 12 січня кількість завантажень WhatsApp скоротилося на 30%. Однак число установок месенджера Telegram збільшилася на 40%, а Signal - від 15 тисяч до 7,1 мільйона.

Палиці Шарма, журналістка індійського видання Wion, опублікувала в своєму твіттер-акаунті фотографії перших шпальт місцевих видань. «WhatsApp нав'язує нову політику конфіденційності» Індії. Мессенджер розміщує рекламу на всю сторінку. Чому «вільний» сервіс витрачає стільки грошей для того, щоб зберегти користувачів? » - підписала фотографію Шарма.

«Повага до вашої особистої інформації закладено в нашій ДНК», - йдеться в заяві WhatsApp, опублікованій на сторінках як мінімум десяти англійських та індійських газет. Також повідомляється, що оновлення політики компанії «ніяк не вплине на конфіденційність листування з друзями і сім'єю». Крім того, наголошується, що зміни стосуються тільки взаємодії користувачів з бізнесами.

Кампанія в засобах масової інформації аналогічна тій, яку WhatsApp проводила в 2018 і 2019 роках, коли індійські користувачі звинувачували месенджер в поширенні дезінформації. Тоді, зокрема, було введено заборону пересилати одне повідомлення більше п'яти разів.

 

Автор: Анна Макарчук
Читайте також