Кличко вручив ордери на квартири киянам-захисникам
17:23 07.12.2023
680

Мер Києва Віталій Кличко вручив ще 13 ордерів на квартири киянам-захисникам. Мер столиці також повідомив, що місто цього року вже закупило 612 квартир для учасників бойових дій та їхніх родин, на загальну суму понад 1 мільярд гривень.

«Більшість із вас захищає Україну з 2014 року. Ви брали участь в АТО. І продовжуєте битися на передовій від початку повномасштабного вторгнення російських варварів. Саме ви, наші захисники, показали, що українці –  сильний народ. Ви пройшли через багато випробувань. Бачили біль, смерть і руйнування. Ви ризикуєте своїм життям, щоб Україна була вільною та незалежною державою. Наші захисники та захисниці віддають свої сили, здоров’я, життя за демократичне та європейське майбутнє», – наголосив під час церемонії вручення ордерів Віталій Кличко.

Він нагадав, що сьогодні понад 100 тисяч киян та киянок боронять Україну на фронті.

«Київ продовжує піклуватися про військових та ветеранів. Ми хочемо, щоб після Перемоги, коли ви повернетеся додому, до своїх близьких і мирного життя, ви мали більше комфорту. Забезпечення житлом наших захисників та захисниць – це важливе питання для Києва. Цього року місто вже закупило 612 квартир для учасників бойових дій та їхніх родин. – На загальну суму понад 1 млрд гривень. Із них: 215 квартир будуть введені в експлуатацію до кінця цього року. Інші – протягом наступного року. І ми продовжимо закуповувати житло для наших захисників», – зазначив Віталій Кличко.

 

 

Автор: Валерія Драгоманова
Читайте також