На 73-му році життя відійшов у вічність Віктор Францович Коцемир – один із очільників Вінницької обласної державної адміністрації, почесний громадянин міста Хмільник, Заслужений працівник сільського господарства України.
Про це повдіомляють офіційні джерела.
Віктор Коцемир у різні очолював Вінницьку обласну державну адміністрацію у 2002–2004 роках.
Кар‘єра Віктора Коцеміра розпочалась на Хмельниччині, звідки він родом. З 1998 по 2002 рік працював на посаді голови Волочиської райдержадміністрації Хмельницької області. Район під його керівництвом поліпшив економічні показники.. У Волочиську в ті роки було прокладено 140 км газових магістралей, побудовано три школи, поліклініка, сучасний стадіон.
У травні 2002 року Леонід Кучма призначив його головою Вінницької обласної державної адміністрації. Щоб «бути повноправним учасником місцевого самоврядування», Віктор Коцемир балотувався на довиборах в облраду 27 жовтня 2002 року по 11 Жмеринському виборчому округу. і став депутатом. З посади голови Вінницької обласної державної адміністрації пішов в червні 2024 року.
Після цього посадовець очолив обласну Хмельницьку обласну державну адміністрацію.
Значний внесок зробив Віктор Коцемір в розвиток міста Хмільник, що на Вінниччині. Посадовець - почесний громадянин міста Хмільник, його вшанували за дострокове завершення будівництва шляхопроводу на автомобільній дорозі «Любар – Нова Ушиця». Це дало поштов розвитку міської інфраструктури.