Впродовж минулих вихідних вінницькі патрульні склали 20 протоколів на водіїв, що кермували транспортними засобами з ознаками сп’яніння.
Статитика доволі тривожна, адже керування у нетверезому стані - пряма загроза життю та здоров’ю всіх учасників дорожнього руху.