Вінницькі патрульні впродовж вихідних склали два десятки протоколів
Сьогодні, 11:56
264

Впродовж минулих вихідних вінницькі патрульні склали 20 протоколів на водіїв, що кермували транспортними засобами з ознаками сп’яніння.

Статитика доволі тривожна, адже керування у нетверезому стані - пряма загроза життю та здоров’ю всіх учасників дорожнього руху.

 

Автор: Дарина Драгоманова
Читайте також