У додатку "Дія" з'явилися нові послуги
15:30 14.05.2021
259

З 17 травня в додатку “Дія” будуть доступні нові послуги. Про це повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров на своїй сторінці в Facebook.

Федоров анонсував тільки три послуги з повного списку, який буде представлений на презентації Diia Summit. Топ 3 міністра виглядає наступним чином:

  1. Зміна місця реєстрації онлайн. "Це одна з найпопулярніших послуг в Україні. І тепер вона буде доступна без черг і купи документів", - зазначив Федоров. Для того, щоб змінити місце реєстрації, потрібно буде подати заяву та онлайн-підтвердження від власника житла. Зараз в пілотному проєкті беруть участь Київ, Харків, Вінниця, Луцьк, Рівне, а протягом року послуга буде доступна у всій країні.
  2. "Дія підпис". Зараз для отримання більшості держпослуг потрібна ідентифікація особистості, в тому числі за допомогою цифрового підпису. Найчастіше КЕП користуються держслужбовці, підприємці, бухгалтери, уповноважені особи або директори підприємств і громадяни, які отримують онлайн-послуги, зазначає Федоров.
  3. Автоматична реєстрація ФОП. Минулого літа Мінціфра запустила реєстрацію бізнесу онлайн на порталі Дія - це можна зробити за 10 хвилин. Автоматична реєстрація ФОП істотно спростить процес розгляду заявки.

Крім того, на саміті будуть представлені й інші функції в сервісі Дія, серед яких нові послуги для водіїв, які передбачають оповіщення про штрафи та заміна водійського посвідчення, оплата податків онлайн, послуги електронної демократії, а також можливість пільгової іпотеки для ВПЛ. Онлайн-трансляцію саміту можна буде подивитися 17 травня на сайті Дія.

 

Автор: Кристина Мельник
Читайте також