У РНБО прокоментували блокування Facebook і Telegram в Україні
19:00 12.07.2021
313

Рада національної безпеки й оборони не розглядає варіант повністю заблокувати додатки Facebook і Telegram в Україні. Попри те, що деякі користувачі там "займаються політичною справою".

Про це на брифінгу 12 липня повідомив секретар РНБО Олексій Данілов. І наголосив, що це неможливо зробити.

"Ви уявляєте, що говорите? Як в Україні заблокувати Facebook. Це неможливо", – відповів Данілов на запитання одного із журналістів.

Водночас Данілов заявив, що в Facebook є люди, які "займаються політичним брудом" щодо України та керівництва держави. Але в порівнянні із загальною кількістю українських користувачів їх небагато.

"Як з ними боротися? Ми розглядаємо певні процеси, як боротися саме з цими людьми. Але як заблокувати повністю Facebook – я вважаю це просто неможливо", – висловився секретар РНБО.

Доповнення

Раніше Данілов заявляв, що українців, які попри санкційну заборону, продовжують користуватися російською мережею “Вконтакті”, братимуть на облік.

Нагадаємо, 15 травня 2017 року указом Президента було уведене в дію рішення РНБО, згідно з яким на території України було заблоковано роботу низку російських веб-ресурсів, зокрема соціальної мережі “ВКонтакті”. 14 травня 2020 року указом Президента України Володимира Зеленського ці санкції було продовжено.

Читайте також