У Вінниці та Кропивницькому люди з інвалідністю можуть складати іспит на водійське посвідчення на спеціально обладнаних авто
18:26 08.04.2025
258

Сервісні центри МВС у Вінницькій та Кіровоградській областях роблять водійські права доступнішими для людей з інвалідністю. Відтепер у територіальному сервісному центрі МВС №0541 у місті Вінниця та №3541 у місті Кропивницький можна скласти практичний іспит на сучасних авто, обладнаних з урахуванням особливих потреб.

Для цих цілей закуплені нові автомобілі HYUNDAI i30 2024 року випуску з автоматичною коробкою передач. Вони мають спеціальні ручні важелі для гальмування та акселерації, а також пульт керування електронікою, розташований прямо на кермі. Крім того, водійське сидіння має розширене регулювання, що дозволяє налаштувати його з максимальним комфортом.

Такі нововведення покликані зробити процес складання іспиту не лише доступнішим, але й безпечнішим та комфортнішим.

Якщо ви плануєте скласти іспит на такому автомобілі, зверніться до відповідного сервісного центру МВС. Інструктори допоможуть ознайомитися з особливостями автомобіля та дадуть час на адаптацію до управління за допомогою спеціальних пристроїв.

❗ Важливо: користування автомобілями сервісного центру під час складання іспиту є безкоштовним.

Такі ініціативи — важливий крок до створення інклюзивного простору, де кожен має можливість реалізувати своє право на мобільність.

Читайте також