Віталій Кличко узяв участь у відкритті Всесвітнього економічного форуму в Давосі
10:30 24.05.2022
614

Віталій Кличко, лідер політичної партії "УДАР" - взяв участь у відкритті Всесвітнього економічного форуму в Давосі. Одна з головних тем цьогорічного форуму - Україна.

Під час зустрічі Віталій зустрівся та поспілкувався в мерії Давосу з українськими біженцями, які тимчасово мешкають у Швейцарії. Це - переважно жінки з дітьми з Києва та області, з Харкова, Дніпропетровщини та інших регіонів України. Всі вони хочуть додому. Всіх цікавить, коли ми переможемо та можна буде повернутися в рідні міста.

Цікавилися українці і тим, що саме відбувається на Всесвітньому економічному форумі і яку підтримку нашої країни обговорюють та обіцяють лідери держав і світовий бізнес. Я підкреслив, що ми розуміємо: доля України вирішується українцями, які героїчно б‘ються сьогодні за свою землю і свою свободу. Але нам потрібна підтримка і допомога партнерів, - зазначив лідер УДАРу

Посилення санкцій проти російського агресора і єдність в цьому питання цивілізованого світу, без подвійних стандартів. Збільшення постачання зброї. Росія повинна відчути, що вона втратить через війну в Україні не тільки свої танки і велику частину армії. Росія залишиться вигнанцем і банкрутом!, - запевнив Кличко.

Про це також Віталій говорили з Володимиром під час дискусії в рамках OpenForum, присвяченій подоланню Україною та Києвом наслідків російського широкомасштабного вторгнення.

Наступні дні зустрічатимемося з американськими та європейськими політиками, представниками великого бізнесу. Будемо пояснювати, що росія чинить геноцид українського народу, залучати допомогу. Зокрема і на відновлення Києва та України після російських варварів.

Автор: Даша Драгоманова
Читайте також