У Кабміні хочуть скасувати штамп в паспорті і почати реєструвати місце проживання онлайн
13:04 06.05.2021
268

За словами Глави Мінціфри Михайла Федорова, в Україні реєстрація місця проживання - це складна процедура, яка є вкрай бюрократизованою, тому Кабмін вирішив змінити це, зареєструвавши в ВР проект закону. Після його прийняття поміняти місце проживання можна буде онлайн через портал "Дія".

Ще в Мінціфри хочуть скасувати штамп в паспорті про реєстрацію місця проживання, а також відв'язати прописку від багатьох життєвих ситуацій, де вона не є необхідною.

Після ухвалення законопроєкту послуга буде доступна усім українцям — незалежно від того, який паспорт вони мають, — паперовий або ID-картку. Крім того, ми хочемо скасувати штамп у паспорті про реєстрацію місця проживання, а також відв’язати прописку від багатьох життєвих ситуацій, де вона справді не є потрібною.

Сьогодні реєстрація місця проживання в тому вигляді, в якому вона існує в Україні, — це бюрократична і складна процедура, яка потребує негайних змін. Тому з першого дня нашої роботи ми намагалися зробити цю послугу максимально зручною і простою — онлайн та за кілька кліків.

 

Читайте також