Зниження цін на городину прогнозують за два-три тижні
12:00 23.05.2022
259

Через захоплення Херсонщини ціни на ранні овочі перевищують минулорічні, але мають знизитися за 15-20 днів, після надходження врожаю з відкритого ґрунту з центральної України,  -про це сказав Інформаційному агентству "AgroTrend" директор Економічного дискусійного клубу Олег Пендзин.

«Ми звикли, що приходить весна й на столі з’являються молода картопля, овочі та фрукти, але це не свідчить про зникнення тогорічного врожаю. У нас все є, проте ми любимо свіже: молоду картоплю, яка їхала з Херсонщини, Єгипту, Ізраїлю, парникові та турецькі помідори, капусту тощо. Тобто на ринку була дуже різноманітна пропозиція, а тепер з цим є певні проблеми», - зазначив Пендзин.

Поки триває окупація Херсонщини, де вирощувалася велика кількість ранньої овочевої продукції та значно подорожчала логістика імпорту, ціни на ці товари значно перевищують минулорічні.

За словами економіста, через 15−20 днів на ринки почне надходити городина нового врожаю з центру України, тоді й ціни знизяться.

«Власне, вже вартість молодої картоплі зменшилась. Ще 15 днів тому вона коштувала 70 грн за кілограм, а зараз її можна купити за 20 грн», – відмітив він.

Автор: Даша Драгоманова
Читайте також