Американський медик захворів на коронавірус після вакцинації
16:08 30.12.2020
255

Через вісім днів після щеплення вакциною Pfizer американський медичний працівник здав тест на коронавірус та отримав позитивний результат. За інформацією міжнародних ЗМІ інфікування діагностували у штаті Каліфорнія, передає Сьогодні.

Зазначається, що 18 грудня 45-річний медбрат, який працює у відділеннях інтенсивної терапії, написав на своїй сторінці в Facebook, що отримав щеплення проти COVID-19. А журналістам він розповів, що після уколу відчував біль в руці, але інших симптомів не було.

Через шість днів стан чоловіка погіршився – почало лихоманити, боліли м'язи і суглоби. Після Різдва він здав тест на коронавірус і отримав позитивний результат.

За словами Крістіана Ремерса, фахівця з інфекційних захворювань, для того, щоб вакцина почала захищати організм, потрібно від 10 до 14 днів. Тому ця подія не стала несподіванкою.

Ця перша доза, на нашу думку, дає вам десь близько 50% (захисту), і вам потрібна друга доза, щоб отримати до 95% , – додав він.

Нагадаємо, 27 грудня, у крaїнaх Європейського Союзу, розпочaлось мaсове вaкцинувaння від коронaвірусу. Для вакцинування використовують єдину схвaлену для ЄС вaкцину – Pfizer/BioNTech.

Читайте також