Джефф Безос 20 липня вирушить у космос на власному кораблі New Shepard
16:31 07.06.2021
262

Засновник Amazon і Blue Origin і один з найбагатших людей світу Джефф Безос заявив в інстаграм, що 20 липня вирушить у космос разом зі своїм братом Марком на кораблі New Shepard, розробленому і побудованому його компанією.

«З п'ятирічного віку я мріяв про політ у космос. 20 липня я відправлюся в цю подорож зі своїм братом. Найбільше пригода, з моїм кращим другом », - написав Безос. У цей день Blue Origin також вперше відправить в суборбітальний політ космічного туриста.

У травні Безос оголосив, що на онлайн-аукціоні 12 червня компанія розіграє один квиток на космічний корабель New Shepard, розрахований на шість чоловік. Тоді в ВВС повідомили, що іншими пасажирами, найімовірніше, стануть працівники Blue Origin.

Вартість квитків для космічних туристів поки не оголосили. Багаторазовий космічний корабель New Shepard складається з капсули і ракети-носія, яка приносить капсулу на висоту близько 100 кілометрів над рівнем моря. Потім ракета відділяється і здійснює вертикальну посадку, а капсула кілька хвилин знаходиться у вільному польоті і повертається на Землю.

Автор: Єва Козаченко
Читайте також