В Індії після сходження льодовика зникло більш ніж 150 людей
09:31 08.02.2021
262

Жертвами сходження льодовика в індійському штаті Уттаракханд на півночі країни стало понад 150 людей. Про це повідомляє газета Hindustan Times.

Зазначається, що величезні льодові маси зійшли вниз по гірських гімалайських річках Алакнанда і Дхауліганга і викликали повінь у високогірних районах. Сход льодовика призвів до повені, зазначено в повідомленні.

Місцеве ЗМІ зауважило, що представник державних сил реагування на стихійні лиха Рідхіма Аггарвала, розповів, що наразі не вдається зв'язатися приблизно зі 150 енергетиками, які працювали в районі лиха.

В Індії після сходження льодовика зникло більш ніж 150 людей

Влада також побоюються за безпеку робітників, зайнятих на поточних проектах зі спорудження автомобільних і залізничних мостів у цьому районі, а також в розташованих поруч з річкою поселеннях. У зв'язку з повінню влада почала евакуацію поселень, розташованих нижче гідроелектростанції.

На місце НП спрямовані дві групи індо-тибетської прикордонної поліції і три групи Національних сил реагування на стихійні лиха. Для недопущення подальшого збитку розташовані нижче за течією гідроелектростанції в містах Срінагар, Рішікеш і Харідвар почали екстрене скидання води.

Читайте також