Загострення в Нагірному Карабасі: Вірменія і Азербайджан вводять військовий стан
09:00 28.09.2020
267

Влада Вірменії і Азербайджану оголосили про введення воєнного стану на тлі загострення ситуації в Нагірному Карабасі. Минулої ночі і недільного ранку відбулися сутички між вірменськими та азербайджанськими військами на лінії зіткнення в невизнаній Республіці. Є жертви серед мирних жителів.

Міністерства оборони Азербайджану і Вірменії оприлюднили відео, на яких нібито зображені моменти знищення військової техніки обох сторін, при цьому обидва відомства спростовують втрати техніки.

Про це повідомляє "Європейська правда".

Міноборони Вірменії опублікувало кілька відео, на яких, за повідомленням, зображене знищення танків азербайджанської армії. Баку заперечує втрати бронетехніки.

Офіційно було визнано тільки, що був збитий один вертоліт, пілоти якого вижили.

Міноборони Азербайджану після цього оприлюднило відео, на якому нібито зображено момент знищення вірменської військової техніки.

"В результаті контрнаступу підрозділів азербайджанської армії на різних напрямках фронту було знищено велику кількість живої сили і військової техніки вірменських військ. На відео представлений момент знищення бойової техніки супротивника", - йдеться у підписі до відео.

Пізніше в Баку заявили, що їхні війська зайняли декілька сіл в регіоні Нагірного Карабаху, Єреван це спростовує.

Автор: Анна Макарчук
Читайте також