Кількість жертв від повеней у Бельгії та Німеччині перевищила 90 осіб
14:00 16.07.2021
286

Кількість жертв від повеней, спричинених аномальними опадами на заході Європи, зокрема, у Німеччині та Бельгії, перевищила 90 осіб. Про це повідомляє France 24.

Німецькі служби екстреної допомоги повідомили у п’ятницю про щонайменше 81 загиблу особу на заході країни.

Сотні людей зникли безвісти у федеральних землях Північна Рейн-Вестфалія і Рейнланд-Пфальц. Очікується, що кількість загиблих може зрости.

Влада німецької землі Рейнланд-Пфальц заявила, що там померло 50 осіб, у тому числі як мінімум дев'ять осіб, які проживають у будинку для літніх людей з обмеженими можливостями.

У сусідньому регіоні Північний Рейн-Вестфалія влада заявила, що кількість загиблих сягнула 30, але попередила, що це не остаточні дані. Близько 1 300 людей як і раніше числяться зниклими безвісти, хоча влада заявила, що спробам зв'язатися з ними можуть перешкодити перекриті через негоду дороги і порушений телефонний зв'язок.

Губернатор землі Північний Рейн-Вестфалія Армін Лашет скликав екстрене засідання земельного кабінету міністрів у п'ятницю. Те, як 60-річний політик дає раду боротьбі з повінню, багато хто вважає перевіркою його амбіцій змінити Меркель на посаді канцлера на національних виборах в Німеччині 26 вересня.

Німецька армія направила 900 солдатів для надання допомоги в проведенні рятувальних робіт і ліквідації наслідків.

Тисячі людей залишаються без даху над головою після того, як їх будинки були зруйновані або визнані владою такими, що перебувають під загрозою, у тому числі кілька сіл навколо водосховища Штайнбах, які, на думку експертів, можуть рухнути під тиском повені.

По сусідству - у Бельгії - більшість потонулих були виявлені в районі Льєжа, де були проливні дощі. За попередніми підрахунками, кількість загиблих в Бельгії зросла до 12, при цьому 5 осіб все ще вважаються зниклими безвісти.

Автор: Даша Драгоманова
Читайте також