Дональд Трамп вирішив створити власну соцмережу
16:33 22.03.2021
271

Колишній президент США Дональд Трамп через два-три місяці знову почне публікувати пости в соціальних мережах на «власній платформі», яка приверне «десятки мільйонів» користувачів. Про це розповів радник Трампа Джейсон Міллер в ефірі телеканалу Fox News.

Міллер вважає, що нова соціальна мережа «повністю змінить правила гри». «Нова платформа буде великою. Всі хочуть (співпрацювати з Трампом), і він збирається залучити мільйони і мільйони, десятки мільйонів (людей) на цю платформу », - сказав радник. Міллер не розповів подробиць, проте сказав, що Трамп зустрічався з різними командами розробників під час роботи над проектом.

9 січня Twitter назавжди заблокував акаунт Трампа після штурму Капітолію прихильниками американського лідера 6 січня. У компанії вирішили, що Трамп закликав учасників мітингу на свою підтримку до безладів і провокував насильство. Акаунти на той момент чинного президента США в інстаграмі та фейсбуці були заблоковані до 16 січня, однак після відновлення доступу Трамп нічого в них не опублікував.

Автор: Анна Макарчук
Читайте також